Universitat de Barcelona - E BARCELO01
Universitat de Barcelona - E BARCELO01
- Sted
-
Barcelona, Spania
- Skolepenger
-
Nei
- Søknadsfrist
-
Du må søke om å få reise på utveksling innen 1. september for vårsemesteret/1. februar for høstsemesteret. Se punktet om "Når kan jeg reise" for å se når du kan reise på utveksling.
Hvordan søker jeg?
Hva kan jeg studere ved Universitat de Barcelona - E BARCELO01?
Oppholdet inngår som en del av arbeidet med bacheloroppgaven og inkluderer normalt arbeid (feltarbeid) ved lab under veiledning.
Universitat de Barcelona tildeler ikke sted\prosjekt, men du vil selv være ansvarlig for å kontakte de ulike forskningsgruppene\professorene ved Universitat de Barcelona for og høre om muligheter og innpass på deres prosjekt.
Det taes forbehold om endringer i muligheter og tilbud hos partner.
Språkkrav
Du må ta en obligatorisk, gratis språktest online. Får du et resultat under språkkravet som gjelder for avtalen, får du tilbud om et gratis, online språkkurs slik at du har riktig nivå når du reiser og kan følge undervisningen på det språket.
Når kan jeg reise og hvor lenge kan jeg studere?
Du kan reise hit i ditt 5. semester.
Må jeg betale skolepenger?
Nei. Vi har noen gratisplasser tilgjengelig gjennom Erasmus+-programmet. Drar du på utveksling hit, får du dessuten Erasmus+-stipend. Selv om du ikke må betale skolepenger, må du regne med at det kan komme andre utgifter. Les mer om kostnader og finansiering