PAMS – Paramedisinernes studentforening ved OsloMet ønsker å spre litt ekstra glede og omsorg til de trengende i Oslos gater. Derfor inviterer de deg til å donere gaver og bli med på smørbrødverksted og gaveutdeling.
Du trenger ikke å ha startet egen bedrift for å søke midler fra SEFiO. Fondet er et lavterskeltilbud der du kan få midler til å realisere ideene dine.
Vi inviterer til førjulsaktiviteter. Kanskje du er midt i eksamenslesing eller nærmer deg slutten. Uansett ønsker vi å invitere deg til en rekke ulike aktiviteter i desember. Se oversikt over aktivitetene under.
Nå kan du søke på gründerprogrammet South Zero Accelerator og få hjelp til å gjøre ideen om til virkelighet.
I år delte OsloMet ut Masteroppgaveprisen for første gang. Vinnerne kommer fra tre ulike masterstudier: barnevern, grunnskolelærerutdanning for trinn 1-7 og bygg – sivilingeniør.
4. til 8. desember inviteres ansatte og studenter til en uke med kurs og workshoper om kunstig intelligens (KI). Se hele programmet her og meld deg på.
På grunn av økt pågang, har SiO endret inntaksordningen til de psykiske helsetjenestene. Det har ført til kortere ventetid.
Institutt for Informasjonsteknologi søker interesserte og engasjerte studenter på bachelor- og masternivå, som har lyst til å jobbe som studentassistent på vårsemesteret 2024.
Nå kan du bruke kunstig intelligens-chat-tjenesten GPT UiO ved OsloMet.
Vi søker to studenter ved grunnskolelærerutdanningen til å lede seminarer (gruppeundervisning) for studenter ved Engelsk 1, 1-7 på 4. – 6. semester.