Skip to Content

Whats up

Utdeling av faddergoder og klær

Vi deler ut faddergoder til fadderne. Se nedenfor for hvor og når ditt studieprogram skal møte.

Location : Pilestredet campus



Utdeling av faddergoder og klær

Utdeling av faddergoder

Helsevitenskap (HV) 

  • Bioingeniør, Paramedic, Biomedisin, Ergoterapi og Farmasi
    Sted: Utenfor Pilestredet 32
    Tid: Mellom 10:00 og 11:00 
     
  • Fysioterapi, Fysio - mensendieck, Ortopediingeniør, Radiografi
    Sted: Utenfor Pilestredet 44 
    Tid: Mellom 10:00 - 11:00 
     
  • Sykepleie med etternavn som begynner på bokstav mellom A - J 
    Sted: Utenfor Pilestredet 32
    Tid: Mellom 12:00 - 13:00 
     
  • Sykepleie med etternavn som begynner på bokstav mellom J - Å 
    Sted: Utenfor Pilestredet 32 
    Tid: Mellom 14:00 - 15:00 

Kjeller

  • Læringspsykologi og Vernepleie
    Sted: Utenfor Kjeller
    Tid: Mellom 10:30 - 12:30 
     
  • Sykepleier og yrkesfaglærer 
    Sted: Utenfor Kjeller 
    Tid: Mellom 13:00 - 14:00 
     

Lærerutdanning og internasjonale studier (LUI) 

  • Barnehagelærer med etternavn som begynner med bokstav som begynner med A til J
    Sted: Utenfor Pilestredet 42 
    Tid: Mellom 10:00 - 11:00 
     

  • Barnehagelærer med etternavn som begynner med bokstav som begynner med J til Å
    Sted: Utenfor Pilestredet 42
    Tid: Mellom 12:00 - 13:00
     

  • Faglærerutdanning kroppsøving og idrettsfag 
    Sted: Utenfor Pilestredet 50 
    Tid: Mellom 12:00 - 13:00 
     

  • GLU 1-7 
    Sted: Utenfor Pilestredet 52 
    Tid: Mellom 10:00 - 11:00
     

  • GLU 5-10 Norsk
    Sted: Utenfor Pilestredet 52
    Tid: Mellom 11:30 - 12.30
     

  • GLU 5-10 Engelsk 
    Sted: Utenfor Pilestredet 52
    Tid: Mellom 13:00 - 14:00
     

  • GLU 5-10 Matte
    Sted: Utenfor Pilestredet 52 
    Tid: Mellom 14:30 - 15:30
     

  • Tegnspråk og tolking, utviklingsstudier 
    Sted: Utenfor Pilestredet 42 
    Tid: Mellom 14:00 - 15:00 


Arkiv, bibliotek og informasjonsvitenskap

  • Arkivvitenskap, Bibliotek og informasjonsvitenskap 
    Sted: Utenfor P48 
    Tid: Mellom 10:00 - 11:00 

 

Økonomi, administrasjon og sosialfag (ØAS) 

  • Administrasjon og ledelse, Regnskap og revisjon
    Sted: Utenfor Pilestredet 46 
    Tid: Mellom 10:00 - 11:00
     
  • Barnevern
    Sted: Utenfor Pilestredet 46
    Tid: Mellom 11:30 og 12:30 
     
  • Sosialt arbeid 
    Sted: Pilestredet 46 
    Tid: Mellom 13:00 - 14:00 
     
  • Økonomi og administrasjon 
    Sted: Utenfor Pilestredet 48 
    Tid: Mellom 11:30 og 12:30 
     

Journalistikk og fotojournalistikk 

  • Journalistikk, Fotojournalistikk 
    Sted: Utenfor Pilestredet 48 
    Tid: Mellom 13:00 - 14:00 

Medier og kommunikasjon (MOK) 

  • Medier og kommunikasjon 
    Sted: Utenfor Pilestredet 48 
    Tid: Mellom 14:30 og 15:30 

Estetiske fag (EST) 

  • Drama og teaterkommunikasjon, Faglærer formgiving, kunst og håndverk, Kunst og design
    Sted: Utenfor Pilestredet Park 33
    Tid: Mellom 10:00 og 11:00 

Oslo tekniker samfund (OTS) 

  • Anvendt datateknologi, Informasjonsteknologi
    Sted: Utenfor Pilestredet 35 
    Tid: Mellom 10:00 - 11:00 
     
  • Ingeniør - bioteknologi og kjemi, Ingeniør - bygg
    Sted: utenfor Pilestredet 35
    Tid: Mellom 11:30 og 12:30 
     
  • Ingeniør - data, Ingeniør - elektronikk og informasjonsteknologi
    Sted: Utenfor Pilestredet 35
    Tid: Mellom 13:00 og 14:00 
     
  • Ingeniør - energi og miljø, Ingeniør - maskin 
    Sted: Utenfor Pilestredet 35
    Tid: Mellom 14:30 og 15:30 

Produktdesign

  • Produktdesign
    Sted: Kjeller
    Tid: Mellom 14:30 - 15:30

International Buddy Board 

  • International buddy board
    Sted: Utenfor Fyrhuset 
    Tid: Mellom 10:00 - 11:00 

 

chatbot-portlet